سفارش آنلاین چاپ

سفارش چاپ آنلاین عکس

 

این سرویس بصورت آزمایشی راه اندازی شده است.

 

برای همه ما پیش اومده که دوست داشتیم عکس هایی که با گوشی موبایل یا دوربین شخصی خودمون عکاسی کردیم رو چاپ کنیم. و معمولا هم بدلیل اینکه به آتلیه یا مراکز چاپ دسترسی فوری نداشتیم ، در نهایت از چاپ عکس ها منصرف شدیم.

ما برای حل این مساله ، سرویس چاپ آنلاین عکس رو برای شما راه اندازی کردیم. در حال حاضر ، این سرویس فقط برای شهر شیراز فعال هست.

شما میتونید عکس های خودتون رو با توجه به سایز ها و قیمت های زیر ، برای  آی دی تلگرام ۰۹۱۷۳۰۲۰۱۳۰ آتلیه توکا  ارسال کنید. ما عکس های شما رو از نظر کیفیت و تناسب برای چاپ بررسی میکنیم ، اونها رو برای شما چاپ و از طریق پیک موتوری ارسال می کنیم.

دقت بفرمایید که مسئولیت کامل حفظ امنیت فایل های ارسالی شما در فضای مجازی بر عهده خود شماست

قیمت چاپ عکس - چاپ آنلاین عکس

قیمت چاپ عکس

نکات مهم:

در صورت سفارش عکس های حساس ، حتما قسمت نکات امنیتی همین صفحه را مطالعه نمایید.

قیمت ها بر اساس تومان هست

این قیمت ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه عکاسان شیراز و فقط برای عکس هایی هست که هیچگونه ادیت و تغییری در اونها ایجاد نمیشه ، درصورت سفارش ادیت حتما مبالغ تغییر خواهد کرد

چاپ عکس ها توسط لابراتوار دیجیتال انجام میشود

کیفیت فایل های ارسالی شما تاثیر مستقیم در کیفیت عکس چاپ شده خواهد داشت

قیمت ها بر اساس کاغذ Silk نوشته شده و در صورت سفارش کاغذ Metallic (سایز های بزرگتر از ۲۰x25) به قیمت هر عکس مبلغ ۳۰۰۰ تومان اضافه خواهد شد

هزینه پیک بر عهده سفارش دهنده هست ( در سفارشات بیش از ۲۰۰,۰۰۰ تومان پیک رایگان میباشد)

 

نکات امنیتی در سفارش چاپ آنلاین عکس:

بهتر است برای حفظ امنیت عکس های حساس در فضای مجازی فایل ها را فشرده نموده و پسورد گذاری انجام دهید. پسورد فایل فشرده را فقط بصورت تلفنی یا پیامکی به شماره تماس ۰۹۱۷۳۰۲۰۱۳۰ اطلاع دهید. دقت بفرمایید مسئولیت حفظ امنیت عکس ها بر عهده شماست.

برای هماهنگی بیشتر می توانید با شماره تماس ذکر شده تماس تلفنی برقرار کنید.

theme by teslathemes
sadeq rezaei nejad