Single post

فیلم عروسی کوتاه یا ویژه چیست

فیلم عروسی ویژه

 

طبق تعریف ارایه شده، دو نمونه فیلم ادیت شده عروسی وجود داره: الف- فیلم ادیت شده عروسی (طولانی یا سنتی) ب- فیلم عروسی ویژه (کوتاه)

فیلم عروسی طولانی – اینجا از کلمه طولانی استفاده شده ، منظور از طولانی این هست که در واقع این شیوه ادیت فیلم شامل همه صحنه های قابل استفاده فیلم عروسی هست که در کنار هم ادیت و میکس شده ، این نوع فیلم عروسی معمولا دارای زمان بالا از یک ساعت تا ماکزیمم سه ساعت هست. (از یک تا سه ساعت)

فیلم عروسی ویژه – این فیلم بصورت کوتاه و خلاصه ، فقط صحنه های جذاب و دیدنی و صحنه های مهم عروسی رو داره ، و دیگه شامل صحنه های غیر اصلی و مهم نمیشه (مثلا پذیرایی شام همه میهمانان در این فیلم ها استفاده نمیشه ، و یا موارد دیگه مثل اعلام هدایای طولانی و یا خوش آمد گویی طولانی) این فیلم ها (بسته به نوع و طول زمان جشن عروسی) همیشه کوتاه تر از ۵۵ دقیقه هستن.

فیلم عروسی ویژه - آتلیه توکا - آتلیه عروس شیراز

مزیت فیلم عروسی ویژه :

مزیت سفارش این نوع کار در این هست که در زمان کوتاه کمتر از یک ساعت شما می تونین فیلم عروسی رو ببینین و خسته هم نشید. دیدن یک فیلم عروسی طولانی چند ساعته برای اکثر افراد خسته کننده هستش ، و بررسی های ما نشون داده که اکثر افرادی که فیلم عروسی می بینن بعضی از بخش های فیلم رو اصلا نگاه نمی کنن (پذیرایی شام، خوش آمد گویی طولانی ، اعلام هدایای طولانی). از دید این افراد ، بخش های فوق بسیار کسل کننده هستن. در ضمن همیشه فیلم عروسی ویژه ، زیباتر هست ، بخاطر اینکه فقط از گلچین صحنه های فیلمبرداری شده عروسی استفاده خواهد شد.

 


آتلیه توکا شیراز می تونه فیلم جشن عروسی شما رو به سه صورت مختلف به شما تحویل بده:

الف: فیلم مادر- فیلم مادر شامل همه صحنه های فیلمبرداری شده عروسی هست ، که با کیفیت اصلی به عروس و داماد تحویل داده میشه.

ب: فیلم عروسی طولانی – همونطور که از اسم این مورد مشخص هست ، فیلم مادر رو ادیتور فیلم شما در آتلیه توکا ادیت می کنه و با کیفیت اصلی به شما تحویل داده میشه.

ج: فیلم عروسی ویژه – این فیلم هم شامل همه صحنه های مهم عروسی هست ولی از ادیت صحنه های غیر ضروری پرهیز شده ، زمان این فیلم ماکزیمم ۵۵ دقیقه هست.

 

در حالت نرمال ، فیلم مادر و فقط یکی از حالت های ب و ج به عروس و داماد تحویل داده خواهد شد. ولی خیلی از عروس و دامادهای عزیز خواهان دریافت هر دو نوع فیلم کوتاه و طولانی هستن ، که در این حالت هزینه ای جزئی به هزینه فیلم مجلس عروسی اضافه خواهد شد.

فیلم عروسی ویژه - آتلیه توکا - آتلیه عروس شیراز

فیلم ادیت شده تست چیست؟

همیشه قبل از تحویل نهایی فیلم ادیت شده ، یک نسخه فیلم ادیت شده تست به عروس وداماد تحویل داده میشه.

در آتلیه توکا هم روال کار به همین صورت هست ، فیلم ادیت شده تست به عروس و داماد تحویل داده میشه ، عروس و داماد فیلم رو می بینن ، هر تغییراتی که خواستن توی فیلم داده بشه ، به آتلیه توکا اطلاع میدن ، آتلیه این تغییرات رو در فیلم انجام خواهد داد ، و در نهایت بعد از اعمال تغییرات خواسته شده ، فیلم میکس شده نهایی و فیلم مادر هر دو با کیفیت اصلی به عروس و داماد عزیز تحویل داده میشن.

 

نکته: در همه موارد بالا ، منظور ما فیلم جشن عروسی هست و این مقوله از مواردی مثل انواع کلیپ هایی مثل کلیپ سرمجلسی و کلیپ اسپورت و … جدا هست.

نکته: بعضی از دوستان بجای عبارت “ادیت” از عبارت “میکس” استفاده می کنند که معنی هر دو عبارت در فرهنگ عامه یکی هست.

theme by teslathemes
sadeq rezaei nejad