مجالس عروسی

توکا، آتلیه عروس در شیرازعروس و داماد آتلیه توکا- آتلیه عروس در شیراز

عروس خانوم و آقا داماد عزیز

 

انتخاب آتلیه عروس مناسب برای سفارش خدمات فیلم برداری و عکاسی جشن، مشکل است. ما این مرحله را برای شما آسان می کنیم. با در نظر گرفتن اینکه افراد مختلف ، دارای سلیقه ها و بالطبع درخواست های مختلفی هستند، روال انجام کار در آتلیه توکا ، به اینصورت است که با صحبت و مشورت با عروس و داماد ، ذهنیت و علاقمندی های آنها را جویا می شویم و سلیقه عروس داماد، سرلوحه کار قرار گرفته و کلیه سفارشات مندرج در متن قرارداد ، مطابق با سلیقه سفارش دهنده انجام خواهد گرفت. در پایان کار ( هنگام آماده شدن طراحی آلبوم و فیلم ادیت شده ) قبل از خروجی نهایی کار ، حتما یک جلسه تاییدیه در دفتر آتلیه برگزار می شود تا عروس و داماد کارها را مشاهده و تایید نمایند. هرگونه تغییرات مدنظر ایشان ، در کار نهایی اعمال میشود ، بنابراین آلبوم و فیلم نهایی کاملا مورد تایید عروس و داماد خواهند بود.

قیمت های مربوط به سفارشات قرارداد عروسی ، مطابق با نرخ نامه مصوب اتحادیه عکاسان است ، لذا در این زمینه، قیمت ها کاملا متعارف و مقرون به صرفه می باشند.

 

عروس و داماد آتلیه توکا - آتلیه عروس در شیراز

در راستای تحویل موارد سفارش با بالاترین حد کیفیت ، از متریال و مواد اولیه درجه یک و تجهیزات مدرن و به روز ، در کارهای عکس و فیلم مشتریان گرامی استفاده می نماییم. ضمنا هدایایی نیز به رسم یادبود، متناسب با سفارشات مشتریان عزیز تهیه نموده و هنگام انجام پروژه ، به ایشان تحویل خواهیم داد.

 

در پایان ، از شما دعوت می کنیم برای دریافت مشاوره و همچنین دیدن نمونه کارهای بیشتر به آدرس آتلیه توکا مراجعه فرمایید.

 

آدرس:

شیراز ، بلوار معالی آباد ، بین خیابان خلبانان و خیابان گلها ، مجتمع تجاری آفتاب (کوچک) ، طبقه هشتم اداری

07136355100

09173020130

09175020130

آتلیه عروس در شیراز

theme by teslathemes
sadeq rezaei nejad